​Velkommen til

- et anderledes legeland​

Klik på kortet og vælg legeland

Holstebro

Hjørring 

Frederikshavn

Thisted

Fjerritslev

Randers

Herning

Silkeborg

​         Skand​erborg

Skive

Viborg

TRYK HER

Se alle fordele ved adgangskort

Horsens

(Åbner starten af 2023)

(​Åbner sidst på året)

(​Åbner sidst på året)

(​Åbner til foråret)

Hermans Hule sjovest for de mindste

Pris med adgangskort for alle Hermans huler

Alle børn mellem 0-15 år kan have et adgangskort.

Pris for 1 barn​

90 kr. pr. måned​

Pris for 2 børn​

140 kr. pr. måned​

Pris for 3 børn​

165 kr. pr. måned​

Pris for 4 børn​

190 kr. pr. måned​

Pris for 5 børn​

215 kr. pr. måned​

Voksne

Gratis

​FORDELE VED ADGANGSKORT:

1. Kom mega billigt i alle 8 legelande.
2. Månedsprisen er billigere end dagsprisen.
2. Kom så tit I ønsker det.
3. 2 voksne er gratis pr. tilmeldt barn.
4. Bedsteforældrene kan tage børnene med uden det koster ekstra.
5. Meld Jer ind på hjemmesiden, så er kortet klar, når I kommer.

SKAL DU UD OG BESØGE EN ANDEN HERMANS HULE END DEN DU ER TILMELDT I, SÅ HUSK DIT ADGANGSKORT, ELLERS KOSTER DET 100 KR. PR. BARN FOR AT KOMME IND!

Dagspris

For alle børn mellem 1 og 15 år. Voksne er gratis, dog max 2 voksne pr. barn. Hvis mere end 2 voksne er prisen 100 kr. pr. person.

Pris pr. barn​

100 kr. pr. gang

Følg os på Facebook​

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Fjerritslev

Håndværkervej 7

9690 Fjerritslev

fjerritslev@hermanshule.dk

​​Tlf.: 39 39 17 30

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8930 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85

Hermans Hule Frederikshavn

Hjørringvej 143F

9900 Frederikshavn

​​frederikshavn@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03