Hermans Hule sjovest for de mindste

Pris med adgangskort for alle Hermans huler

Alle børn mellem 1-15 år kan have et adgangskort.

Pris for 1 barn​

85 kr. pr. måned​

Pris for 2 børn​

135 kr. pr. måned​

Pris for 3 børn​

160 kr. pr. måned​

Pris for 4 børn​

185 kr. pr. måned​

Pris for 5 børn​

210 kr. pr. måned​

Voksne

Gratis

​FORDELE VED ADGANGSKORT:

1. Kom mega billigt i alle 8 legelande.
2. Månedsprisen er billigere end dagsprisen.
2. Kom så tit I ønsker det.
3. 2 voksne er gratis pr. tilmeldt barn.
4. Bedsteforældrene kan tage børnene med uden det koster ekstra.
5. Meld Jer ind på hjemmesiden, så er kortet klar, når I kommer.

Dagspris

For alle børn mellem 1 og 15 år. Voksne er gratis, dog max 2 voksne pr. barn. Hvis mere end 2 voksne er prisen 100 kr. pr. person.

Pris pr. barn​

100 kr. pr. gang

Følg os på Facebook​

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8900 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85