Viborg

For yderligere info

Ring venligst på 26 22 66 85

Sæt på pause​

Skriv hvornår du vil stoppe og hvornår du vil starte igen. Man kan sætte på pause i op til 3 måneder af gangen. Pausen starter altid d. 1 i måneden. Vi skal vide det 1 mdr. før pausen ønskes.

 
 
 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Opsig

Man kan tidligst opsige i måneden, efter den måned man har meldt sig ind, herefter løbende måned + 1 måned. F.eks. melder du dig ud den 20. januar, hæves der sidste gang på din konto den 1. februar og du må så besøge Hermans Hule i hele februar.​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Fjerritslev

Håndværkervej 7

9690 Fjerritslev

fjerritslev@hermanshule.dk

​​Tlf.: 39 39 17 30

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8930 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85

Hermans Hule Frederikshavn

Hjørringvej 143F

9900 Frederikshavn

​​frederikshavn@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03