Skive​

For yderligere info

Ring venligst på 24 76 07 00

Sæt på pause​

Man kan tidligst melde pause i måneden efter, man er blevet tilmeldt. Pausen kan først starte efter løbende måned plus én måned, startende fra d. 1 i en måned og max i 3 måneder.

 
 
 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Opsigelse

Bindingsperioden er løbende måned + en måned. Medlemskabet kan ikke opsiges i samme måned, man har tilmeldt sig.

Eks: melder du dig ud i januar, hæfter du også for februar, hvor du naturligvis stadig har adgang til Hermans Hule. ​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8900 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85