Regler for Hermans Hule

  1. Alle børn, der har et adgangskort til Hermans Hule SKAL registrere sit adgangskort ved indgangen.
  2. Af hygiejnemæssige årsager skal alle besøgende både voksne og børn have strømper eller hjemmesko på.
  3. Barnevogne og klapvogne skal forblive i det overdækkede område uden for Hermans Hule.
  4. Alle børn skal være ledsaget med en voksen på minimum 18 år.
  5. Alt leg og ophold i Hermans Hule lokaler og områder er på eget ansvar.

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85

Hermans Hule Fjerritslev

Håndværkervej 7

9690 Fjerritslev

fjerritslev@hermanshule.dk

​​Tlf.: 39 39 17 30

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8930 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Frederikshavn

Hjørringvej 143F

9900 Frederikshavn

frederikshavn@hermanshule.dk

Tlf.: 93 88 25 91

Hermans Hule Horsens (Åbner i starten af 2023)

Højsvangsalle 37
8700 Horsens

Hermans Hule Vejle (​Åbner til foråret)

Solgave alle 2a
7100 Vejle

Hermans Hule Thisted (​Åbner til foråret)

Refsvej 28
7700 Thisted