​Grundet restriktionerne ifm. Covid-19, holder vi lukket

Fødselsdag i Skive

For yderligere info

Ring venligst på 24 76 07 00

Hold en sjov børnefødselsdag i Hermans Hule i Skive med mulighed for masser af leg.

Der skal være voksne til at holde øje med de inviterede gæster. En børnefødselsdag må have en varighed af max 4 timer. Vi tilbyder et lokale i tidsrummet kl. 10-14, eller 

kl.14-18. I skal selv medbringe mad, drikkevarer og service - herunder kander og lignende. ​Efter fødselsdagen skal I selv rydde op efter jer selv i det reserverede fødselsdagsrum.

Der er plads til 20 siddende gæster af gangen. Er der tale om en fest med mange voksne, kan der dog tilføjes et lille børnebord med plads til 4-6 børn. Har du yderligere spørgsmål, er du naturligvis velkommen til at ringe til os. 

Pris

En børnefødselsdag i hverdagene koster 500 kr. og 700 kr. i weekenden.

​Til prisen må der komme max 24 personer med til fødselsdagen - hvis der er mere end 24 personer med, så koster det 25 kr. pr. person.

Aflysning af fødselsdag

Hvis du aflyser din fødselsdag senest 3 uger før, betales beløbet retur. Aflyser du senere end 3 uger før, betales beløbet ikke retur, men du kan finde en ny dato til din fødselsdag.​

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8900 Randers
randers@hermanshule.dk

tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive ApS

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

tlf.: 26 13 07 42