Fødselsdag i Holbæk

For yderligere info

Book fødselsdag på 30 64 78 78 eller send mail til holbaek@hermanshule.dk

Fødselsdage Slip for besværet og lad Hermans Hule sørge for jeres næste fødselsdag.

En fødselsdag hos Hermans Hule i Holbæk koster 159 kr. pr. barn og varer i 3 timer. I dette tidsrum har i jeres eget bord, hvor der er plads til alle de deltagende børn og max. 4 voksne. Der er mulighed for at sammensætte din egen fødselsdagspakke, og er der særlige behov i forhold til f.eks. allergener finder vi også en en løsning. I booker ved at sende en mail til holbaek@hermanshule.dk. Først når vi har bekræftet mailen er jeres fødselsdag booket.

Min. 6 børn pr. fødselsdag.

Ved bestilling skal i oplyse følgende:

  • Dato og start tidspunkt på fødselsdagsfesten (fødselsdagensfesten varer i 3 timer)
  • Navn på fødselsdagsbarnet/fødselsdagsbørnene
  • Alder på barn/børn
  • Antal gæster
  • Hvilken to madvalg i ønsker af nedenstående valgmuligheder

OBS. Vi booker ikke borde til fødselsdage, hvor der selv medbringes mad.

HUSK at du er velkommen til selv at medbringe kage til fødselsdagen. Der må dog IKKE være levende lys i kagen pga. brandsikkerheden.

Følgende er med i fødselsdagspakken:​

Entré
Opdækket bord
Saft/vand ad libitum
Frugt/grønt

Vælg to af følgende i fødselsdagspakken:

1 pølsehorn
1 foccasia
1 Breadsticks med pepperoni
1 Breadsticks med chokolade
1 slice pizza margherita
1 kyllingespyd
1 scones
1 chokolademuffins

Pris pr. barn 159kr

Pris pr. spisende voksen 69kr​

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85

Hermans Hule Århus Syd

Søren Nymarks vej 6A

8270 Højbjerg​

aarhussyd@hermanshule.dk

​​Tlf.: 28 89 55 22

Hermans Hule Aalborg

Vandmanden 5A, 

9200 Aalborg SV​

aalborg@hermanshule.dk

​​Tlf.: 26 20 26 45  

Hermans Hule Esbjerg

Ringen 1
6700 Esbjerg

Esbjerg@hermanshule.dk

​​Tlf.: 61 22 24 45

Hermans Hule Haderslev

Teaterstien 13
6100 Haderslev

haderslev@hermanshule.dk

​​Tlf.: 53 59 31 04

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8930 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Frederikshavn

Hjørringvej 143N

9900 Frederikshavn

frederikshavn@hermanshule.dk

Tlf.: 93 88 25 91

Hermans Hule Horsens

Højvangsalle 37
8700 Horsens

horsens@hermanshule.dk

Tlf.: 22 31 91 91

Hermans Hule Vejle

Solgave alle 2a
7100 Vejle

vejle@hermanshule.dk

Tlf.: 61 69 62 87

Hermans Hule Thisted

Refsvej 28
7700 Thisted

thisted@hermanshule.dk 

Tlf.: 51 88 94 12

Hermans Hule Holbæk

Rebslagervej 5
4300 Holbæk

holbaek@hermanshule.dk

Tlf.: 30 64 78 78

Hermans Hule City2

Cityringen 4

2630 Taastrup