Fødselsdag i Hjørring

For yderligere info

Ring venligst på 42 91 14 03

Hold en sjov børnefødselsdag i Hermans Hule i Hjørring- vi stiller borde og bænke op.

Der skal være voksne til at holde øje med de inviterede gæster. En børnefødselsdag må have en varighed af max 4 timer. Vi tilbyder et lokale i tidsrummet kl. 9.30-13.30, eller kl.14-18. Det kan være en god ide, at invitere sine gæster til, at komme 30 minutter efter den tid man har booket til og afhentes 30 minutter før afslutning. Så er der tid til at dække bord og rengøring efter fest. 

Når I booker en formiddags tid, står der 10-14, men I kan altså komme allerede fra kl 9, når vi åbner. VIGTIGT: Når du bestiller tiden fra 14-18 , kan du ikke forvente at få dit bord før kl 14. Da festen inden, først skal være ude kl 14. Derfor er det en god idé at invitere til kl 14.30. Skal du holde fest på en hverdag( glæder ikke helligdage), kan man godt få sit bord før den bookede tid.

Man må tage mad og drikke med. Vi har ingen restaurant i legelandet.

I skal også selv medbringe det service i skulle få brug for.

Pris for en børnefødselsdag hverdage er 500 kr. / weekend 700 kr.

Til prisen må der komme max 24 personer, hvis der er mere end 24 personer, så 25 kr. pr. person.

Fødselsdagen skal bestilles og betales via ovenstående knap. Husk at informere jeres gæster om at de skal huske at tage strømper med.

Aflysning af fødselsdag

Hvis du aflyser din fødselsdag senest 3 uger før, betales beløbet retur. Aflyser du senere end 3 uger før, betales beløbet ikke retur, men du kan finde en ny dato til din fødselsdag.

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Fjerritslev

Håndværkervej 7

9690 Fjerritslev

fjerritslev@hermanshule.dk

​​Tlf.: 39 39 17 30

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8930 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85

Hermans Hule Frederikshavn

Hjørringvej 143F

9900 Frederikshavn

​​frederikshavn@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03