Fødselsdag i Hjørring

Hold en sjov børnefødselsdag i Hermans Hule i Hjørring- vi stiller borde og bænke op. Vi anbefaler at festen er for børn på max 8 år, da Hermans Hule er til små børn.

Der skal være voksne til at holde øje med de inviterede gæster. En børnefødselsdag må have en varighed af max 4 timer. Vi tilbyder et lokale i tidsrummet kl. 9.30-13.30, eller kl.14-18.

Når du holder fest hos os, skal du selv tørre borde og bænke af, samt støvsuge rummet I har været i. Man bruger også 10 minutter på at rydde noget legetøj op i Hulen inden man tager hjem.

Man må tage mad og drikke med. Vi har ingen restaurant i legelandet.

I skal også selv medbringe det service i skulle få brug for.

Pris for en børnefødselsdag hverdage er 500 kr. / weekend 700 kr.

Til prisen må der komme max 24 personer, hvis der er mere end 24 personer, så 25 kr. pr. person.

Fødselsdagen skal bestilles og betales via ovenstående knap. Husk at informere jeres gæster om at de skal huske at tage strømper med.

Aflysning af fødselsdag

Hvis du aflyser din fødselsdag senest 3 uger før, betales beløbet retur. Aflyser du senere end 3 uger før, betales beløbet ikke retur, men du kan finde en ny dato til din fødselsdag.

​Rum 1. Plads til ca 30 børn

Rum 2. Plads til ca 20 børn

​Rum 3. Plads til ca 30 børn

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85

Hermans Hule Århus Syd

Søren Nymarks vej 6A

8270 Højbjerg​

aarhussyd@hermanshule.dk

​​Tlf.: 28 89 55 22

Hermans Hule Aalborg

Vandmanden 5A, 

9200 Aalborg SV​

aalborg@hermanshule.dk

​​Tlf.: 26 20 26 45  

Hermans Hule Esbjerg

Ringen 1
6700 Esbjerg

Esbjerg@hermanshule.dk

​​Tlf.: 61 22 24 45

Hermans Hule Haderslev

Teaterstien 13
6100 Haderslev

haderslev@hermanshule.dk

​​Tlf.: 53 59 31 04

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8930 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Frederikshavn

Hjørringvej 143N

9900 Frederikshavn

frederikshavn@hermanshule.dk

Tlf.: 93 88 25 91

Hermans Hule Horsens

Højvangsalle 37
8700 Horsens

horsens@hermanshule.dk

Tlf.: 22 31 91 91

Hermans Hule Vejle

Solgave alle 2a
7100 Vejle

vejle@hermanshule.dk

Tlf.: 61 69 62 87

Hermans Hule Thisted

Refsvej 28
7700 Thisted

thisted@hermanshule.dk 

Tlf.: 51 88 94 12

Hermans Hule Holbæk

Rebslagervej 5
4300 Holbæk

holbaek@hermanshule.dk

Tlf.: 30 64 78 78

Hermans Hule City2

Cityringen 4

2630 Taastrup