Åbningstider i Randers

Mandag

Lukket (Undtaget: Vinterferie, påskeferie, 2. pinsedag, efterårsferie, og juleferie)

Tirsdag

09.30 18.00

Onsdag

09.30 18.00

Torsdag

09.30 18.00

Fredag

09.30 19.00

Lørdag

10.00 18.00 (Lukket den 24 og 31 december)

Søndag

10.00 18.00

Her finder du Hermans Hule

Hermans Hule Holstebro

Gartnerivej 21

7500 Holstebro

info@hermanshule.dk

Tlf.: 60 19 31 61

Hermans Hule Herning

Thyrasvej 60

7400 Herning

herning@hermanshule.dk

Tlf.: 22 27 00 70

Hermans Hule Silkeborg

Navervej 3

8600 Silkeborg

silkeborg@hermanshule.dk

Tlf.: 23 80 67 28

Hermans Hule Hjørring

Grønnevold 1

9800 Hjørring

hjoerring@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03

Hermans Hule Fjerritslev

Håndværkervej 7

9690 Fjerritslev

fjerritslev@hermanshule.dk

​​Tlf.: 39 39 17 30

Hermans Hule Skanderborg

Låsbyvej 5

8660 Skanderborg

skanderborg@hermanshule.dk

Tlf.: 60 84 78 78

Hermans Hule Randers

Glarbjergvej 75
8930 Randers
randers@hermanshule.dk

Tlf.: 27 58 71 01

Hermans Hule Skive

Skyttevej 11B

7800 Skive

Skive@hermanshule.dk

Tlf. 24 76 07 00

Hermans Hule Viborg

Gravene 30E

8800 Viborg

viborg@hermanshule.dk

Tlf.: 26 22 66 85

Hermans Hule Frederikshavn

Hjørringvej 143F

9900 Frederikshavn

​​frederikshavn@hermanshule.dk

Tlf.: 42 91 14 03